Wyniki przetargu: Dostawa 12 sztuk radiotelefonów Konwood NX-3220 oraz 2 sztuk radiotelefonów Konwood NX-3720 w ramach realizacji programu OLiOC
Opis zamówienia
OP-A.271.20.2025 Dostawa 12 sztuk radiotelefonów Konwood NX-3220 oraz 2 sztuk radiotelefonów Konwood NX-3720 w ramach realizacji programu OLiOC (ID 1201947)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 października 2025, 00:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego