Wyniki przetargu: OJ S 216/2025 Transport i zagospodarowanie bioodpadów z terenów zamieszkałych i niezamieszkałych z Gminy Rokietnica ( ZP.271.13.20250)
Opis zamówienia
OJ S 216/2025 Transport i zagospodarowanie bioodpadów z terenów zamieszkałych i niezamieszkałych z Gminy Rokietnica ( ZP.271.13.20250) (ID 1211728)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 grudnia 2025, 08:00
- Data publikacji
- 10 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego