BZ/260/JM/RB/09/25
Przetarg: Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów – Przebudowa sieci cieplnej w rejonie ul. Stołecznej i Wyszyńskiego od pkt P-444 do komory BK-4 z odejściami
Opis zamówienia
Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów – Przebudowa sieci cieplnej w rejonie ul. Stołecznej i Wyszyńskiego od pkt P-444 do komory BK-4 z odejściamiPrzedmiotem Zamówienia jest przebudowa osiedlowej sieci cieplnej w rejonie ulic Stołecznej i Wyszyńskiego w Białymstoku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZ/260/JM/RB/09/25
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2026, 01:00
- Data publikacji
- 12 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie podlaskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Budowa ciągu pieszego na działce nr 246 w miejscowości Siemiatycze-Stacja

„Budowa budynków magazynowo – garażowych”
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sejny



Dostawa akcesoriów do cyfrowego drenażu klatki piersiowej

