Wyniki przetargu: Ogłoszenie nr 2025/BZP 00186069/01 z dnia 2025-04-10 ZAGOSPODAROWANIE PLACU PRZY UL. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE 12 W JELENIEJ GÓRZE - „BEZPIECZNA STREFA RELAKSU, WYPOCZYNKU I ZABAW POD CHMURKĄ” (RZ.27...
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2025/BZP 00186069/01 z dnia 2025-04-10 ZAGOSPODAROWANIE PLACU PRZY UL. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE 12 W JELENIEJ GÓRZE - „BEZPIECZNA STREFA RELAKSU, WYPOCZYNKU I ZABAW POD CHMURKĄ” (RZ.271.20.2025) (ID 1093878)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 10 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego