Wyniki przetargu: Ogłoszenie Dz. U. S/2025 251-866133 Dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania w ramach projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” (RZ.271.88.2025)
Opis zamówienia
Ogłoszenie Dz. U. S/2025 251-866133 Dostawa sprzętów, pomocy dydaktycznych, narzędzi TIK oraz oprogramowania w ramach projektu pn.: „Jeleniogórskie szkoły przyszłości” (RZ.271.88.2025) (ID 1241803)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 lutego 2026, 10:00
- Data publikacji
- 30 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego