WIW.DG.272.3.2023
Przetarg: Odczynniki laboratoryjne do diagnostyki chorób zakaźnych - uzupełnienie.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WIW.DG.272.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 8 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Dostawa wyposażenia do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krośnie Odrzańskim

Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec

Dostawa 4 samochodów osobowych dla Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód
„Budowa pomostów pływających wraz z tarasami”
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.

