GI.271.06.2023.R.J.
Przetarg: „Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Trzciel.”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GI.271.06.2023.R.J.
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 kwietnia 2023, 11:00
- Data publikacji
- 5 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Konwaliowej w Małomicach”
Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód