Przetarg: ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY BOJANÓW W ROKU 2026 ZPB.271.22.2025
Opis zamówienia
ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY BOJANÓW W ROKU 2026 ZPB.271.22.2025 ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY BOJANÓW W ROKU 2026 ZPB.271.22.2025ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY BOJANÓW W ROKU 2026
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 12 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego