ZP.271.3.2026
Przetarg: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Grabówka
Opis zamówienia
Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Grabówka
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.3.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 maja 2026, 10:00
- Wadium
- 81 636,40 zł
- Data publikacji
- 3 kwietnia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie podlaskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
„Budowa budynków magazynowo – garażowych”

Dostawa akcesoriów do cyfrowego drenażu klatki piersiowej




Szacowanie wartości zamówienia na dostawę części samochodowych

