12/2023
Przetarg: Ochrona obiektów, stacjonarnych automatów do sprzedaży biletów, przegląd i konserwacja lokalnych systemów alarmowych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 12/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 grudnia 2023, 11:00
- Data publikacji
- 23 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

„Uzupełnienie małej architektury w gminie Radoszyce”


Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026

ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów

Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach



