Przetarg: Ochrona mienia i osób na terenie Konstancińskiego Domu Kultury wraz monitoringiem oraz ochrona imprez organizowanych przez Konstanciński Dom Kultury
Opis zamówienia
Ochrona mienia i osób na terenie Konstancińskiego Domu Kultury wraz monitoringiem oraz ochrona imprez organizowanych przez Konstanciński Dom KulturyOchrona mienia i osób na terenie obiektu Konstanciński Dom Kultury , ul. Mostowa 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna wraz z monitoringiem. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony osób i mienia podczas imprez organizowanych przez Konstanciński Dom Kultury, w tym zapewnienie bezpieczeństwa uczestników oraz reagowanie w sytuacjach zagrożenia.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 lutego 2026, 09:00
- Data publikacji
- 27 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”