DA.272.4.2022
Przetarg: Ochrona fizyczna obiektu, wraz z przyległym terenem, położonego w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 250 B”, prowadzonego przez WIORiN w Poznaniu jako reprezentanta współzarządców ww. nieruchomości
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin I Nasiennictwa W PoznaniuPoznań, Wielkopolskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DA.272.4.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 maja 2022, 10:00
- Data publikacji
- 12 maja 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Cyberbezpieczne Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne - cyberbezpieczne wodociągi
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
1000063716/JP - CZYŚCIWO BEZPYŁOWE; IZOPROPANOL 5L
Zamawiający
Pakserwis
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup sosów, zup i przypraw przetworzonych
Zamawiający
31 Baza Lotnictwa Taktycznego W Poznaniu

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Września

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Gniezno
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
