UD-XIII-ZZP.271.12.2023.ARY
Przetarg: Obsługa prawna wskazanych wydziałów Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Wawer
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- UD-XIII-ZZP.271.12.2023.ARY
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 9 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

