BAZ.263.51.2022
Przetarg: Obsługa prawna w zakresie prawa administracyjnego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BAZ.263.51.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 grudnia 2022, 09:00
- Data publikacji
- 7 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
