OAZP.2610/17/2023
Przetarg: ,,Obsługa klimatyzacji bytowej - wykonanie okresowych przeglądów technicznych (serwisu) i konserwacji wyszczególnionych systemów, instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych firm LG i Mitsubishi HI''
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OAZP.2610/17/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 kwietnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 31 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa buforowego zbiornika retencyjnego na ścieki na terenie oczyszczalni ścieków w Dłutowie
„Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów”- postępowanie II

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków


IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi


Wzorcowanie alcotestu Drager 6820


Zakup pakietów do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA
