Wyniki przetargu: Dostawa kart do urządzeń telekomunikacyjnych warstwy transportowej DWDM do posiadanego przez Zamawiającego systemu Alcatel-Lucent 1830 PSS-32 oraz punktów licencyjnych do systemu zarządzania WS-NOC.
Opis zamówienia
O.252.26.2025 Dostawa kart do urządzeń telekomunikacyjnych warstwy transportowej DWDM do posiadanego przez Zamawiającego systemu Alcatel-Lucent 1830 PSS-32 oraz punktów licencyjnych do systemu zarządzania WS-NOC. (ID 1194166)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 listopada 2025, 11:00
- Data publikacji
- 19 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego