Przetarg: NH/02/2025 Najem długoterminowy na okres 24 miesięcy hakowca zasilanego gazem CNG do kontenerów KP7, KP10, KP15

12 lutego 2025Publikacja
25 lutego 2025Składanie ofert
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 lutego 2025, 10:00
- Data publikacji
- 12 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)