440588
Przetarg: Naprawa laminatów do pociągu oraz ED161 oraz ED250.
Opis zamówienia
Naprawa laminatów do pociągu oraz ED161 oraz ED250.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 440588
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 lipca 2024, 10:00
- Data publikacji
- 13 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
