BA-TR.12.2026.LPA
Wyniki przetargu: Naprawa central wentylacyjnych N6W6 i N8W8 (wymiana nagrzewnic, chłodnicy i siłownika klapy na czerpni) w obiekcie przy ul. Młynarska 43/45.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest naprawa central wentylacyjnych N6W6 i N8W8 w obiekcie przy ul. Młynarska 43/45. Zakres prac obejmuje wymianę nagrzewnic, chłodnicy oraz siłownika klapy na czerpni. Wykonanie usługi ma nastąpić zgodnie z wiedzą techniczną, obowiązującymi przepisami, normami oraz należytą starannością. Zakres prac - Wymiana nagrzewnic w centrali N6W6 i N8W8. - Wymiana chłodnicy w centrali N6W6 i N8W8. - Wymiana siłownika klapy na czerpni w centrali N6W6 i N8W8. Miejsce realizacji Obiekt przy ul. Młynarska 43/45.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BA-TR.12.2026.LPA
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 kwietnia 2026, 23:00
- Termin zadawania pytań
- 10 kwietnia 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane