497956
Przetarg: Naprawa 5 szt. silników trakcyjnych TSA
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie napraw 5 szt. silników trakcyjnych TSA typu TMF 50-29-4 do pojazdów EN57AKM serii 2013. Usługi w zakresie napraw i konserwacji silników elektrycznych (kod CPV: 50532100-4).
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 497956
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2025, 12:30
- Data publikacji
- 4 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
