usługa w zakresie pełnienia nadzoru nad realizacją Robót oraz zarządzania Kontraktem, usługa o wartości pomiędzy 143 000 EURO a 10 000 000 EURO
Przetarg: Nadzór nad robotami budowlanymi – Pełnienie nadzoru nad realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.: "Budowa obwodnicy Zatora w ciągu drogi krajowej nr 28” (projekt pilotażowy realizowany z wykor...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- usługa w zakresie pełnienia nadzoru nad realizacją Robót oraz zarządzania Kontraktem, usługa o wartości pomiędzy 143 000 EURO a 10 000 000 EURO
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 czerwca 2025
- Data publikacji
- 6 maja 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)