GN-III.272.58.2024.AT
Wyniki przetargu: Nadzór i kontrola w pełnym zakresie nad realizacją prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków, tj: „Utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGIB, BDOT500, GESUT dla potrze...
Opis zamówienia
Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków, utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGIB, BDOT500, GESUT.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GN-III.272.58.2024.AT
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 24 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego