Wyniki przetargu: Odnowa nawierzchni DW Nr 499 na odc. Ostaszewo - Sławkowo od km 0+000 do km 3+200 dł. 3,200 km
Opis zamówienia
N4.361.33.2025 Odnowa nawierzchni DW Nr 499 na odc. Ostaszewo - Sławkowo od km 0+000 do km 3+200 dł. 3,200 km (ID 1091503)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 10 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego