Przetarg: Usługa w zakresie ochrony mienia i dozorowania z podziałem na 6 części w latach 2026/2027
Opis zamówienia
N4.361.100.2025 Usługa w zakresie ochrony mienia i dozorowania z podziałem na 6 części w latach 2026/2027 (ID 1194995)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 października 2025
- Data publikacji
- 20 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego