MZD.NZ.391.15.2025.MS
Przetarg: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 564 (DW564) od km 0+583 do km 0+735 wraz z rozbudową mostu na rzece Brzeźnicy w km 0+673 DW 564 w Płocku (ul. Szpitalna) droga rowerowa nr R-13b” w ramach projektu pn....
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- MZD.NZ.391.15.2025.MS
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)