Wyniki przetargu: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników, ciągów pieszych, schodów i kładek dla pieszych na terenie Gminy Skoczów w sezonie zimowym 2025/2026 r., z podziałem na 10 części.
Opis zamówienia
MZD.341.107.2025 Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników, ciągów pieszych, schodów i kładek dla pieszych na terenie Gminy Skoczów w sezonie zimowym 2025/2026 r., z podziałem na 10 części. (ID 1190750)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 października 2025
- Data publikacji
- 9 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego