IHIT/P/81/2024
Przetarg: Montaż instalacji klimatyzacyjnej pomieszczeń Kliniki Hematologii „A” Oddziału Chorób Układu Krwiotwórczego na 4 piętrze budynku nr 1 („a”) w siedzibie IHIT w Warszawie ul. Indiry Gandhi 14.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IHIT/P/81/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 stycznia 2025, 08:00
- Data publikacji
- 30 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

