SA.III.261.1.5.2025.LM
Przetarg: Monitoring foki szarej Halichoerus grypus w obszarze Natura 2000 Kaszubskie Klify PLH220072 w latach 2025-2028, w ramach projektu (tzw. PZO3)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.III.261.1.5.2025.LM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 lutego 2025, 08:30
- Data publikacji
- 4 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)