KNK.271.35.2024
Przetarg: Modernizacja ujęcia wody w Tereszpolu-Zygmuntach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KNK.271.35.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 stycznia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 23 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce


Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem