Przetarg: Modernizacja przelewu stokowego zbiornika wodnego Wisła Czarne wraz z budową drogi technologicznej wokół zapory oraz budowa mostów (technicznych) na Białej i Czarnej Wisełce - Etap I
Opis zamówienia
Modernizacja przelewu stokowego zbiornika wodnego Wisła Czarne wraz z budową drogi technologicznej wokół zapory oraz budowa mostów (technicznych) na Białej i Czarnej Wisełce - Etap IPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowalnych, polegających na wykonaniu zabudowy ekranu zaporywraz z przelewem stokowym, odtworzeniem sieci reperów, szczelinomierzy oraz zabudową nowych piezometrów.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 marca 2026, 09:00
- Data publikacji
- 6 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
