GK.271.5.2023
Przetarg: Modernizacja oczyszczalni ścieków w Woli Kalinowskiej
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GK.271.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 27 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zakup samochodu typu pickup dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bratucicach
Dostawa i wymiana wind w budynkach Sądu Rejonowego w Zakopanem przy ul. Gimnazjalnej 13

99/2026 Dostawa zestawów komputerowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka)

