Przetarg: Modernizacja korytarzy na poziomach od +1do +4, wc i łazienek na poziomie +1 i+2 oraz pokoi: 102,103,116, 302,303,316 w budynku dydaktycznym Wydziału Socjologii UW
Opis zamówienia
Modernizacja korytarzy na poziomach od +1do +4, wc i łazienek na poziomie +1 i+2 oraz pokoi: 102,103,116, 302,303,316 w budynku dydaktycznym Wydziału Socjologii UW
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 grudnia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 27 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego