ZP-P-I.271.115.2024
Przetarg: Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik-2012" przy Szkole Podstawowej Nr 33 im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie", przy ul. Pogodnej 19 na działce Nr 1/52 ...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-P-I.271.115.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 marca 2025, 10:00
- Data publikacji
- 30 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)