IR.271.3.2024
Przetarg: Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Ostrówek
6 września 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IR.271.3.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 października 2024, 08:00
- Data publikacji
- 6 września 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Sąd Apelacyjny W Lublinie

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce
Zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna W Drzewcach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Lubelski Urząd Wojewódzki
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

