RRG.271.2.2023
Przetarg: Modernizacja infrastruktury gospodarki odpadami na terenie Gminy Milówka.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RRG.271.2.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 20 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa tężni solankowej wraz z elementami małej architektury w miejscowości Tworóg
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Wykonanie mebli na zamówienie wraz z montażem dla PDOZ w Gliwicach
