WOA.272.4.2023.WI
Przetarg: Modernizacja budynku przy ul. Sienkiewicza 12
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WOA.272.4.2023.WI
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 24 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zielona uliczka spotkań i wypoczynku - rewitalizacja ulicy Pileckiego w Kępnie


"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku

W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Konin OBI/45/2502693; Golina miasto; Golina (miasto)