Przetarg: Kruszywo o uziarnieniu 0/31,5 - dolomit
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa dolomitowego o uziarnieniu 0/31,5 w ilości 380 ton wraz z rozprowadzeniem i utwardzeniem. Dostawa ma być wykonana na adres Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo. Osobą do kontaktu jest Pan Jarosław Przywoźny, tel. 723 998 161. Termin realizacji zamówienia wynosi do 21 maja. Specyfikacja produktu - Rodzaj kruszywa: dolomit - Uziarnienie: 0/31,5 - Ilość: 380 ton - Zakres usług: dostawa, rozprowadzenie i utwardzenie - Waluta: PLN
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 27 kwietnia 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 23 kwietnia 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 20 kwietnia 2026