I.271.10.2024
Przetarg: "Kredyt w kwocie 1.180.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- I.271.10.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 października 2024, 07:00
- Data publikacji
- 30 września 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
