510413
Przetarg: KOWR OT Poznań - postępowanie na wykonanie inwentaryzacji pełnej nieruchomości położonej w województwie wielkopolskim, powiecie Miasto Poznań, gminie Miasto Poznań, obrębie Naramowice przy ul. Karpia...
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pełnej inwentaryzacji nieruchomości położonej w województwie wielkopolskim, powiecie Miasto Poznań, gminie Miasto Poznań, obrębie Naramowice przy ul. Karpia 9. Nieruchomość obejmuje działki ewidencyjne nr 9/11 (ark. mapy 26) o powierzchni 0,0921 ha oraz nr 9/12 (ark. mapy 26) o powierzchni 0,0972 ha. Na działce nr 9/12 posadowiony jest budynek administracyjno-biurowy. Szczegóły nieruchomości - Lokalizacja: obręb Naramowice, ul. Karpia 9, Miasto Poznań - Działka 9/11: ark. mapy 26, pow. 0,0921 ha - Działka 9/12: ark. mapy 26, pow. 0,0972 ha, z budynkiem administracyjno-biurowym
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 510413
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 kwietnia 2026, 11:30
- Termin zadawania pytań
- 12 kwietnia 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane