F.261.6.2024
Przetarg: „Kompleksowe usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Krośnie w okresie 12 miesięcy od 01.01.2025 r.”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- F.261.6.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 listopada 2024, 08:00
- Data publikacji
- 15 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Utworzenie Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów w Brzozowie”1nr FEPK.05.02-IZ.00-0021/25
Modernizacja stacji uzdatniania wody w Lutowiskach i Smolniku

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Rymanów
Przebudowa budynku remizy OSP w Zabrniu Górnym

„Odbudowa przepustu wraz z rozbudową drogi gminnej w Widełce”


Budowa oświetlenia ulicznego ul. Kościuszki (US)
