OA.26.8.2023
Przetarg: Kompleksowa weryfikacja pod względem merytorycznym i formalnym przekazywanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej na koncepcję adaptacji i modernizacji nowej siedziby NAC
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OA.26.8.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 20 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
