BZP 271.11.2023
Przetarg: „Kompleksowa przebudowa budynku Kina Jubilat na potrzeby infrastruktury społecznej – Miejskie Centrum Integracji w Głogowie”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP 271.11.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 23 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Zakład Narodowy Im. Ossolińskich
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Przedmościu
Zamawiający
Gmina Głogów
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

„Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Miejskiej Głogów w wysokości 29.300.000 zł”
Zamawiający
Gmina Miejska Głogów

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

