Przetarg: Kompleksowa obsługa szkoleń dla projektu realizowanego przez ŚODR w Częstochowie w ramach interwencji I.14.1 Doskonalenie zawodowe rolników- Szkolenia podstawowe dla rolników objętej PS WPR 2023-2027
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług polegających na zapewnieniu sali szkoleniowej oraz wyżywienia, dla uczestników 1-dniowych szkoleń organizowanych przez Zamawiającego w ramach interwencji I.14.1 Doskonalenie zawodowe rolników moduł 1 Szkolenia podstawowe dla rolników (I.14.1.1) objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Zamawiający planuje przeprowadzić 66 demonstracji na terenie województwa śląskiego, łącznie dla 1810 osób, w terminie od dnia podpisania umowy do 15.10.2025r. z podziałem na części.Część 1- Szkolenia w okresie od dnia podpisania umowy do 08.05.2026 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraOtwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm


Zapytanie ofertowe na zakup tonerów

STA / 47779 / 2026 Rolka wg rys 557 139 30 poz. nr 1
STA / 47788/ 2026 Wał napędzany i nienapędzany wg rysunków


ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm
