BZP.38.382-15.23
Przetarg: Kompleksowa obsługa prawna dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębie – Zdrój
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.38.382-15.23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 20 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3

Montaż instalacji OZE w ramach Spółdzielni Energetycznej MEANDER.

DZP – 20/TP/2026 Dostawa środków dezynfekcyjnych

DB Cargo Polska S.A. ogłasza na sprzedaż: 6 zestawów kołowych staroużytecznych do lokomotywyTEM-2.

Dostawa pomp aktywnie wspomagających krążenie

