Wyniki przetargu: (kompleks) Wyposażenie pól rozdzielnicy 20kV w stacji GPZ R-105 Swojec w przekładniki napięciowe, I-WR-AI-2400631
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wyposażenie pól rozdzielnicy 20kV w stacji GPZ R-105 Swojec w przekładniki napięciowe. Obejmuje to zarówno dostawę urządzeń (przekładników napięciowych), jak i usługi ich instalacji.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego