Wyniki przetargu: (kompleks) Wymiana słupowej stacji transformatorowej WRS2021 Siedlce gm. Oława, I-WR-BI-1700651 DJ
Opis zamówienia
(kompleks) Wymiana słupowej stacji transformatorowej WRS2021 Siedlce gm. Oława, I-WR-BI-1700651 DJ
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 23 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego