KML-25/2026
Przetarg: KML-25/2026 Przetarg nieograniczony - Zakup energii elektrycznej w ilości szacunkowej 30 000 MWh w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r. dla obiektów Spółki "Wodociąg Kieleckie"
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej w ilości szacunkowej 30 000 MWh w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2028 roku dla obiektów Spółki „Wodociągi Kieleckie”. Dostawy realizowane będą zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne oraz Polskimi Normami. Zakres i wolumen dostaw Szacunkowa ilość energii: 30 000 MWh (z możliwością zwiększenia lub zmniejszenia o 10%). Podział na lata: Rok 2027: 15 000 MWh Rok 2028: 15 000 MWh Punkty poboru (PPE): Energia dostarczana będzie do punktów poboru wskazanych w Załączniku nr 9 do SWZ, zlokalizowanych na terenie gmin: Kielce, Masłów, Nowiny i Zagnańsk.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.






Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra

