ZP-ZN.272.2.1.2023.WL
Przetarg: Jednorazowa dostawa papieru do drukarek i kserokopiarek
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-ZN.272.2.1.2023.WL
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 16 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47804/2026 - ŚRUBA + PODKŁADKA
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47831/2026 - Miara zwijana STANLEY 0-30-497 5m
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Jzr Dźwigi Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

