IZP.272.39.2025
Przetarg: OGŁOSZENIE o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego autobusowego. Usługi obejmują powiatowe przewozy pasażerskie w transporcie drogowym. Przewozy będą realizowane na liniach komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Powiatu Lidzbarskiego. Charakter zamówienia - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego (CPV: 60112000). - Organizator: Powiat Lidzbarski, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 37, 11-100 Lidzbark Warmiński. - Miejsce realizacji: obszar Powiatu Lidzbarskiego (Podział NUTS: Olsztyński PL622).
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZP.272.39.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 stycznia 2027, 00:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 26 listopada 2025