IR.ZP.271.11.2023 Wykonanie nawierzchni betonowych z betonu C30/37 na terenie gminy Grybów
Przetarg: Wykonanie nawierzchni betonowych z betonu C30/37 na terenie gminy Grybów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IR.ZP.271.11.2023 Wykonanie nawierzchni betonowych z betonu C30/37 na terenie gminy Grybów
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 maja 2023, 09:00
- Data publikacji
- 19 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Orlen Południe S.A.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Uniwersytet Jagielloński
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Modernizacja Hali Sportowej w Brzeszczach - wymiana nawierzchni
Zamawiający
Gmina Brzeszcze

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Czorsztyn
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
